Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

5.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Rudná - BC-ČERVÁNKY Rájec 2:3 (1:2)

publikováno 14.06.2021

Hostující tým začal utkání ve velkém tempu (což mu i díky nabité střídačce vydrželo celý zápas), dostával Rudnou pod tlak a nutil domácí k chybám. Jednu takovou brzy využil a dostal se do rychlého vedení. Rudenští se do blízkosti branky Červánků ne a ne dostat, ale jedna skulinka se přece jen našla - T.Hlavenka napálil pod břevno rychle rozehraný rohový kop S.Panduly. Vyrovnaný stav ale netrval dlouho, hosté po další chybě rudenských výsledkově opět odskočili.

Ráječtí mohli navýšit vedení ihned po rozehrání druhé půle, zívající bránu ovšem hostující útočník nepochopitelně minul a trefil rohový praporek. Úsměvným momentem začal hon za vyrovnáním a ten ukončil M.Navrátil, který bombou proměnil přímý volný kop. Bodový zisk ovšem Rudné dnes souzen nebyl - po dalším nedůrazném bránění si míč našel cestu klubkem hráčů a skončil v síti - 2:3. Vyrovnání odmítl v poslední minutě T.Křap, který z blízka pálil pouze do brankáře.

Rájec si body odváží zaslouženě - odehrál zápas zkušeně, Rudnou do šancí příliš nepouštěl. Domácím borcům zápas příliš nechutnal.