Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

8.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: KANAP Karolín "A" - FK Rudná 6:2 (2:2)

publikováno 30.06.2021

Běžela 4.minuta a Rudná vedla po dvou krásných akcích 0:2 - domácí vypadali na ručník a rudenské to pravděpodobně ukolébalo natolik, že místo dalšího navyšování skóre dovolili KANAPU po dvou triviálních chybách do konce poločasu vyrovnat.

Vůle zvrátit skóre zpět na rudenskou stranu vzala za své po pěti minutách druhého dějství - po několika zahozených šancích přišel brejk domácích a bylo hotovo. Karolínským narostla křídla, přidali další tři laciné branky (byť poslední byla z vymyšlené penalty) a vyprovodili Rudnou šestigólovým přídělem.

Smutnou perličkou zápasu byl tragický výkon rozhodčího a nevhodné chování domácích diváků, byť tyto skutečnosti rozhodně neměly na nepovedený výkon Rudné vliv.