Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

10.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: SK Jestřebí - FK Rudná 1:5 (1:2)

publikováno 23.08.2021

S jedním hráčem na střídání neodjížděla Rudná k zápasu s přehnaným optimismem, ale nakonec si po zkušeném výkonu odvezla ze hřiště souseda v tabulce zasloužené 3 body.

Domácí poslala do vedení nemastná-neslaná střela, která proskákala kolem vyběhnuvšího L.Vykydala. S odpovědí dlouho neváhal T.Křap, který se probil po pravé straně jestřebské obrany a z těžkého úhlu propálil vše, co mu stálo v cestě. Vedení na stranu Rudné pak po přihrávce L.Panduly strhl J.Zelený, když si poradil se dvěma obránci a vypálil přesně k tyči.

Druhá půle překvapivě nezačala náporem domácích, ale nadále se hrála pod taktovkou Rudné, která postupně navyšovala vedení. Hlavní roli si pro tuto část zápasu pro sebe uzmul M.Darmo - nejprve využil nedůrazu brankáře, poté zakončil krásnou akci po ose J.Zelený - T.Hlavenka a nakonec přesnou přihrávkou vyzval ke skórování J.Zeleného, který tím uzavřel brankový účet utkání.

Rudná zvládla vstup do podzimní části sezóny s přehledem. Za zmínku stojí výborný výkon domácího rozhodčího, utkání zvládl naprosto bezchybně.

Statistiky FK Rudná:

Branky: M.Darmo 2, J.Zelený 2, T.Křap