Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

11.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Rudná - FK Holešín / Kuničky 6:2 (1:2)

publikováno 30.08.2021

Hosté měli v nohách páteční dohrávaný zápas a přijeli pouze s jedním hráčem na střídání, přesto Rudná nečekala jednoduchý zápas. A tušení se stalo skutečností, když hosté brzy využili nedůrazu při bránění a vstřelili vedoucí branku. Na tu stačil zareagovat T.Křap po dlouhém nákopu debutanta v brance J.Kozelka a protlačil se k zakončení - vyrovnáno 1:1. Ještě jednou si ale vzali slovo hosté - po neodpískaném faulu na T.Hlavenku využili volného prostoru a dotlačili míč do sítě. Vyrovnat mohl minutu poté M.Navrátil, ale po pěkné akci J.Zeleného pouze orazítkoval tyč.

První pořádná akce druhého poločasu a hned vyrovnáno - J.Zelený vyzval ke skórování T.Křapa, který uklidil míč do prázdné brány. Parní válec Rudné se konečně rozjel a řídili ho zejména M.Navrátil a T.Křap, po jejichž vzájemné spolupráci Rudná gólově odskočila. Nejprve T.Křap dokonal po příhře M.Navrátila hattrick, následně si oba jmenovaní role vyměnili - stav 5:2 už dával tušit, že dnes se z Rudné body odvážet nebudou. Na konečných 6:2 po další pěkné akci po ose M.Navrátil - J.Zelený uzavřel skóre střelou do prázdné branky L.Zelený.

Několik dalších šancí sice zůstalo nevyužito, přesto si diváci přišli na své. Zejména ve druhé půli předvedla Rudná pěkný kombinační fotbal a zaslouženě bere tři body. Hosté zaslouží uznání, drželi se dlouho statečně, bohužel jim ve druhé půli zřejmě došly síly.