Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

13.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Rudná - TJ Rudka 2:4 (0:2)

publikováno 11.09.2021 (aktualizováno 13.09.2021)

Rudka přijela s jedním hráčem na střídání a s jednoduchou taktikou – žádná velká mezihra, dobře bránit a nakopávat míče přímo na bránu soupeře, před níž operoval jediný vysunutý útočník. A nutno říci, že na daný způsob hry nedokázala Rudná za celý zápas nalézt adekvátní odpověď.

Jako potvrzení výše uvedeného faktu lze použít popis první branky utkání. Padla totiž přesně dle uvedeného schématu – vysoký nákop, neohrožený let hostujícího forwarda do brankoviště, lehká teč a míč v síti – 0:1. Druhý gól soupeře pak byl z rodu kuriózních – L.Bárta ve snaze napravit nepovedenou malou domů napálil míč do napadajícího útočníka, od něhož se míč odrazil do sítě, 0:2.

Vývoj skóre přesně kopíroval minulé utkání a chvíli to vypadalo i na stejný obrat. Rudná dvěma góly rychle vymazala brankové manko z prvního dějství. Jako první se trvdou střelou po přihrávce J.Vašíčka prosadil S.Pandula, vyrovnat se podařilo po důrazné práci M.Kuncovi. Ve snaze dokonat obrat ale Rudná zapomněla bránit a hosté znovu trestali. Nejprve využili špatného bránění rudenských při rohovém kopu, aby v poslední minutě potrestali z brejku naopak špatně zahraný roh soupeře.

Rudné se zápas příliš nepovedl. Hosté dokonale přizpůsobili taktiku svým potřebám a po zásluze odváží tři body.

Statistiky FK Rudná:

Branky: S.Pandula, M.Kunc

Asistence: J.Vašíček

ŽK: -

ČK: -

L.Bárta – T.Hlavenka, L.Pandula, L.Zelený – Z.Dvořáček, T. Křap, M.Kunc, J.Vašíček – S.Pandula