Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

15.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Rudná - M.K. Louka 1:1 (0:1)

publikováno 28.09.2021

Rudná předchozí výhru ze hřiště soupeře doma nepotvrdila, po vyrovnaném průběhu nakonec zachraňovala alespoň bod.

Zápas vyrovnaný i do počtu hráčů - na obou stranách pouze 1 na střídání. Hostující tým je ovšem věkově mnohem mladší a na pohybu to bylo znát. Louka působila mnohem fotbalověji a zaslouženě si pro sebe uzmula vedení - hostující hráč vystřelil mezi nohama M.Kunce a L.Bárta uviděl míč až v síti. Hosté stihli nastřelit ještě dvě tyče, do kabin ale Rudná odešla pouze s jednogólovým mankem.

Ve druhém poločase Rudná hru vyrovnala, posledních patnáct minut ostřelovala branku Louky ze všech pozic, žel bohu spíše pro vystrašení veverek na přilehlých stromech. Louka využívala otevřené obrany domácích a často se pouštěla do nebezpečných výpadů, ale to se jí nakonec stalo osudným .Vyrovnání totiž paradoxně přišlo po bleskovém kontru Rudné. L.Bárta v důležitém souboji vypíchl míč před hostujícím útočníkem a založil tak od vlastní branky akci, která po skvělé souhře mezi M.Kuncem a S.Pandulou skončila před brankou druhou - M.Kunc střelou do prázdné branky stanovil konečné skóre utkání.

Statistiky FK Rudná:

Branky: M.Kunc