Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

16.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FC DYNAMO Čížovky - FK Rudná 2:3 (1:2)

publikováno 05.10.2021

Nedělní ranní zápas odstartovali lépe domácí a ve 4.minutě se ujali střelou ze skrumáže vedení. Rudná kontrovala brzy, lob T.Hlavenky přes vyběhnuvšího brankáře odhlavičkoval dobíhající obránce do břevna, po pěkné akci s M.Navrátilem orazítkoval tyč T.Křap. Dvakrát Rudná zahrozila, po třetí už trestala - na dlouhý aut L.Panduly si naběhl T.Hlavenka a přesnou hlavičkou v 15.minutě srovnal. A bylo ještě lépe, Rudná mírnou územní převahu korunovala ve 29.minutě a opět udeřila z autového vhazování. Tentokrát se po příhře M.Kunce prosadil J.Žahour.

Rudná v aktivní hře pokračovala i po přestávce a vytvářela si zajímavé šance. Dokázala však využít pouze jedinou, po hezké akci s T.Křapem se tvrdou střelou prosadil M.Navrátil. Rudná měla otěže zápasu pevně v rukách, 7.minut před koncem ale T.Hlavenka podcenil pomalý míč, L.Bárta k němu měl z branky až příliš daleko a domácí útočník nabídnutou šanci využil. Do snahy vyrovnat se následně zapojil i domácí gólman, Rudná ale soupeře do tlaku nepustila. Jediný nebezpečný pokus z přímého kopu zlikvidoval L.Bárta.

Důležité vítězství ze hřiště soupeře, který se stále pohybuje na hraně udržení se v soutěži. Smutnou kaňkou bylo nezaviněné zranění domácího hráče. Tímto mu přejeme brzké uzdravení.

Statistiky FK Rudná:

Branky: T.Hlavenka, J.Žahour, M.Navrátil

Asistence: L.Pandula, M.Kunc, T.Křap

ŽK: -

ČK: -

L.Bárta - T.Hlavenka, L.Pandula, L.Zelený - T.Křap, M.Navrátil - M.Kunc, J.Žahour