Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

18.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná 1:4 (0:2)

publikováno 21.10.2021

Poslední zápas v sezóně, v němž už oběma týmům o nic nešlo - Rudná měla jistotu 3.místa, domácí tým bohužel posledního. Rudenských se k zápasu dostavilo pouhých pět - po domluvě s domácími a za dohledu delegáta se zápas odehrál se 4 hráči v poli a brankářem. Hráčům Sampdorie tímto Rudná děkuje za vstřícný přístup.

Zápas se nesl v pohodové atmosféře a tempo zápasu tomu i odpovídalo. Rudná šla do poločasové přestávky s dvoubrankovým náskokem v kapse, o branky se podělili T.Hlavenka a S.Pandula.

Ve druhém poločase vystřídal v brance L.Bártu L.Pandula a čisté konto neudržel - po rudenské třetí brance (autor T.Hlavenka), jej domácí překonali z přečíslení dva na jednoho. Nicméně poslední slovo si opět vzala Rudná - S.Pandula po příhravce L.Bárty stanovil konečné skóre na 4:1 pro Rudnou, přičemž utkání mohlo skončit i větším brankovým rozdílem.

Rudná vítězstvím zakončila povedenou sezónu, po jejímž konci slaví po 2 letech návrat do druhé nejvyšší soutěže.